Recenze... Naruto...

10. srpna 2008 v 15:30 | Agentka007 |  ......Naruto......
Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu, devítiocasý liščí démon. Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - 4. Hokage, porazil. A poté zemřel. Ani 4. Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto.
Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné. Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii téměř prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Naruto se konečně dostane na správnou cestu, naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.
Cesta však ještě bude hodně trnitá, kaktusová pole z pohádek Loonely tunes se můžou jít zahrabat hodně hluboko. To, že Naruto zvládl maturitu, totiž nic neznamená. Jako nováček (Gennin - nejnižší úroveň ninji) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. V každém případě se však celých (prozatím) asi 200 epizod netočí kolem jednotvárných dobrodružství "nová mise, chránit starou babku na cestě z X do Y, sakra byli jsme přepadeni, au teď jsem se nasral, nakopu jim prdele...".
Ne, pokud si myslíte tohle (je to logické, přece jenom Naruto je ninja anime), asi budete hodně překvapeni. Celkem brzo se totiž rozvine nadupaná dějová linie propojující celý příběh, která vám nedá spát. Jednoduše neusnete, pokud neuvidíte další díl (připravte se 3 týdny nespat).
Ano další krádež.....zase jsem neodolala a musela tu recenzi čmajznout....A odkad?http://sekai.cz/...,,Takže moc moc Arigato....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 10. srpna 2008 v 16:57 | Reagovat

ahojky na twc blogu si do komentíku psala o těch ikonkách.. napiš mi na email ajsko nebo klidně i po emailu ti to vysvětlím, ale to ajsko je osobnější;-)

2 SONDesignTeam SONDesignTeam | Web | 11. srpna 2008 v 20:36 | Reagovat

začala SONDesign...

3 Zuzii - tvé SBéé ^^ ♥♥♥ Zuzii - tvé SBéé ^^ ♥♥♥ | Web | 23. září 2008 v 23:42 | Reagovat

můj blogový příteli xD...budeš ještě pokračovat s blogem? =´( můj blog totiž to...strádá =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama